Ahoj,
dneska budu analyzovat druhé kolo kvalifikace na prestižní Wimbledon. Smith vs Erchargui.
Keegan má výšku téměř 2 metry, tak je jeho hra záměrně hlavně na servis, což je na trávě nejlepší kombinace. On hrál už přípravné zápasy na Challengerech a má tam i druhé kolo a skalpy Bolta nebo Noguchiho.
Erchargui má letos naprosto příšernou sezónu a nevěřím, že tady se nějak zvedne.
Dobré pořízení.
dneska budu analyzovat druhé kolo kvalifikace na prestižní Wimbledon. Smith vs Erchargui.
Keegan má výšku téměř 2 metry, tak je jeho hra záměrně hlavně na servis, což je na trávě nejlepší kombinace. On hrál už přípravné zápasy na Challengerech a má tam i druhé kolo a skalpy Bolta nebo Noguchiho.
Erchargui má letos naprosto příšernou sezónu a nevěřím, že tady se nějak zvedne.
Dobré pořízení.