Dobrý den všem. V aktuální formě musím jít do O'Connella.
Australské derby má podle mě favorita v Chrisovi, který minulý týden vyhrál Challenger v Nottinghamu, kde porazil třeba Bonziho a Virtanena. To jsou super skalpy. Formu potvrdil v prvním kole, kde po bezchybném výkonu na podání vyřadil Schwaerzlera. Tomic dávno není co dřív. V prvním kole porazil Uchidu, který je ovšem marný. Letos na trávě prohrál s Bonzim a minulý týden v Dublinu dokonce s Gannonem (ATP 1001). O formě bych nemluvil a jelikož je Bernard schopný kdykoliv zápas odchodit nebo se sám rozhodit, musím jít proti němu.
Důvěra 10/10. O'Connell je momentálně lepší tenista a v lepším rozpoložení. Za mě půjde dál, zaslouží si to.
Děkuji a všem inspirovaným přeji good luck!
Australské derby má podle mě favorita v Chrisovi, který minulý týden vyhrál Challenger v Nottinghamu, kde porazil třeba Bonziho a Virtanena. To jsou super skalpy. Formu potvrdil v prvním kole, kde po bezchybném výkonu na podání vyřadil Schwaerzlera. Tomic dávno není co dřív. V prvním kole porazil Uchidu, který je ovšem marný. Letos na trávě prohrál s Bonzim a minulý týden v Dublinu dokonce s Gannonem (ATP 1001). O formě bych nemluvil a jelikož je Bernard schopný kdykoliv zápas odchodit nebo se sám rozhodit, musím jít proti němu.
Důvěra 10/10. O'Connell je momentálně lepší tenista a v lepším rozpoložení. Za mě půjde dál, zaslouží si to.
Děkuji a všem inspirovaným přeji good luck!